Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 5 человек

Расписание факультативных занятий

Дата: 22 марта 2016 в 11:52, Обновлено 29 ноября 2016 в 11:33
Автор: Урад Т. В.

УЗГОДНЕНА                                                                                                                 ЗАЦВЯРДЖАЮ

З прафсаюзным камітэтам                                                                                           Дырэктар школы

Пратакол № 10ад 30.08.2016г                                                                                     ___________ В.М.Шклянік  

Расклад факультатыўных заняткаў

ДУА"Бабыніцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа Полацкага раёна"

2016-2017н.г.             

№п/п

               Настаўнік

 

               Назва    факультатыва

Клас

              Час

 Кабінет

 

1.

 АсташкевічТаццяна Васільеўна

 Рашэнне тэкставых задач

1

 Аўторак  11.35 - 12.10

Пачатковы клас

 

2.

Вілішчук Таццяна Мікалаеўна

   В мире прекрасного

1

Панядзелак  12.30-13.05

 Музыкі

 

3.

 Мітрафанава   Наталля Аляксандраўна

  Вучымся размаўляць правільна

 

1

 Чацвер    12.30-13.05

Пачатковы           

 

4.

Мітрафанава   Наталля Аляксандраўна

 Учимся творчески мыслить

1

 Серада     12.30-13.05

 Пачатковы

 

5.

Асташкевіч Таццяна Васільеўна

 Путешествие в мир сказки

3

 Серада    13.50- 14.35

 Пачатковы клас

 

6.

Асташкевіч Таццяна Васільеўна

 Путешествие в мир сказки

 

4

 Аўторак    12.45-13.30

 Пачатковы клас

 

7.

Ягорава Галіна Анатольеўна

  Рашэнне тэкставых задач

5

 Аўторак   13.50-14.35

 

  Матэматыкі

 

8.

 Прашковіч Алена Яўгенаўна

 Практыкум па чытанні

6

 Аўторак    13.50 - 14.35

 

 Ням.мовы

 

 

9.

Шклянік Зоя Дзмітраўна

 Поэтические гимны морфологии

7

 Аўторак  14.45- 15.30

Рускай мовы

 

 

10.

Прашковіч Алена Яўгенаўна

 Лексіка-граматычны практыкум

10

Чацвер   13.50 -14.35

 Нямецкай мовы

 

 

 

 

11.

  Падсаднік  Марыя Уладзіміраўна

 Абагульняючы факультатыўна курс па матэматыцы

10

 Субота    9.00 - 9.45

                 9.55 - 10.40      

Матэматыкі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ендаурава Святлана Іванаўна

 Практыкум па  арфаграфіі

беларускай мовы

10

 Аўторак  14.45-15.30

Матэматыкі

 

13.

 Маліноўская Таццяна Анатольеўна

 Абагульняючы факультатыўна курс па гісторыі Беларусі

10

Пятніца    13.50- 14.35

 Гісторыі

 

14

 Шклянік Зоя Дзмітраўна

 Культура речи

10

 Серада   14.45-15.30

Рускай мовы

 

15

Вілішчук Таццяна Мікалаеўна

 Асновы бяспекі жыццядзейнасці

6

Панядзелак 14.45 -15.30

 

 

 

 

 

7

Чацвер   14.45 -15.30

 

 

 

 

 

 

16

Шклянік Вікенцій Міхайлавіч

 Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

Серада   14.45-15.30

 

 

 

 

 

9

Чацвер   14.45-15.30

 

 

17

Асташкевіч Таццяна Васільеўна

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

3

Панядзелак 13.50-14.35

 

 

 

 

 

 

4

Пятніца  13.50-14.35

 

 

                                                                                                                                                                    

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.